Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda Sayısı

POLİTİKALAR

SOSYAL SORUMLULUK POLİTİKASI

Edis Premier Otel işletmesi çevrenin, çalışanların ve içinde bulunduğu toplumun gelişimine katkıda bulunmayı sorumlulukları içinde görür.

Edis Premier Otel yöresel toplum ile pozitif ilişkiler kurarak, personelleri arasında yaş, cinsiyet, ırk ayrımcılığı yapmamayı, yöre insanını sosyal ve ekonomik olarak geliştirmeyi, yöre ekonomisini desteklemek adına yerel tedarikçilerle çalışmayı taahhüt eder.

 

Bu amaçla;

  • İşletmemiz, yerel, ulusal turizm ve sürdürülebilir çevre ile ilgili sivil toplum kuruluşu üyeliklerini ve ilişkilerini arttırarak sürdürmekte kararlıdır. Bölgede kültürel zenginliğin ve yerel üreticilerin destekler, yerel ekonomiye katkı sağlar. Yerel ürünleri tercih eder ve tesisin bulunduğu bölgelerde yaşayan insanlara iş imkânı sağlar. Mevcut personel ile uzun süreli çalışmayı hedefler. Bilgi, görgü ve becerilerinin arttırılması ile ilgili eğitim programları uygular. İşletmemizde engelli personel istihdam edilmesine önem verilir.
  • İşletmemiz, turizmin gelişmesi sonucu ortaya çıkabilecek olumsuz etkileri ortadan kaldırmak için yerel yönetim ve kamu kuruluşları ile sıkı bir işbirliği içindedir ve yerel halkı ve öğrencileri imkanları dahilin de destekler.
  • Otelimizde kullanılan çoğu ürün yöremizden temin edilmekte ve  karbondioksit emisyonu azaltılmaktadır.
  • Hotel, misafirlerden ulaşımda toplu taşımayı veya bisikletleri kullanarak çevreye olan zararı en aza indirmede yardım istemektedir.
  • İşletmemiz, sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunmaktadır.
  • Edis Premier Otel bulunduğu destinasyonu geliştirmektedir.